Popularny produkt: Ten produkt został kupiony ostatnio 19 godzin temu.

Warto wiedzieć

Najlepszy wybór

HITY MIESIĄCA

Ogórek śremski - Nr 1 w Polsce
1.98 PLN
3.20 PLN
Frezja pełna - mix kolorów - 10 szt.
2.39 PLN
3.99 PLN
Do końca PROMOCJI
Mieczyk Mix - 5 szt.
2.56 PLN
4.27 PLN
Do końca PROMOCJI

Aster półpełny Iskra - łososiowy

W magazynie
010648
Dodaj do listy życzeń

2.99 PLN

+
Aster półpełny Iskra (Callistephus chinensis) to odmiana o podobnych do stokrotek kwiatach, które mają ładny łososiowy kolor i mocno żółte środki. Rośliny tworzą długie, silnie rozkrzewione, wzniesione łodygi, których wysokość może dochodzić do 60-65 cm. Bardzo obfite i długotrwałe kwitnienie,... zobacz więcej..
Kupiło: 65 osób

Aster półpełny Iskra (Callistephus chinensis) to odmiana o podobnych do stokrotek kwiatach, które mają ładny łososiowy kolor i mocno żółte środki. Rośliny tworzą długie, silnie rozkrzewione, wzniesione łodygi, których wysokość może dochodzić do 60-65 cm. Bardzo obfite i długotrwałe kwitnienie, które trwa od wczesnych letnich miesięcy, aż do późnej jesieni, to cechy które sprawiają, że warto zainteresować się tym gatunkiem. Okazałe półpełne kwiaty o pomarańczowych płatkach, które kontrastują z intensywnie żółtym centrum, będą się wyróżniać w każdej kwiatowej kompozycji. Aster Iskra będzie niezastąpiony w ogrodowych aranżacjach, ale też w letnich bukietach.

Astry warto uprawiać z rozsady przygotowanej wczesną wiosną w pojemnikach lub skrzynkach w ciepłym i widnym pomieszczeniu. Na rabaty sadzonki możemy przesadzić dopiero w połowie maja, ponieważ wcześniej mogą je uszkodzić przygruntowe przymrozki. Jest to też dobry moment na wysiew nasion astrów wprost do gruntu. Astry do dobrego wzrostu i pięknego kwitnienia wymagają słonecznego stanowiska. Warto też zapewnić im piaszczysto-gliniaste podłoże, zasobne w składniki pokarmowe i wodę.

W każdej paczce znajduje się 1 g nasion astra półpełnego Iskra - łososiowy. Opakowanie zawiera informacje o zasadach uprawy oraz o terminie przydatności do siewu.

Poczta Polska (mała paczka) - przedpłata 8,9 zł

Dodaj do koszyka jeszcze 50 szt., a przesyłka będzie za darmo.

Podobne

Inni kupili również

Absolutny HIT!